NOVINKY


ÚČASTNÍCI

BRATISLAVSKÝ KRAJ

Bratislavská Liga malého futbalu

www.blmf.sk

WEB

Uni-liga

www.uni-liga.sk

WEB

TOP liga v malom futbale Bratislava

bratislava.topliga.sk

WEB

Futbalová miniliga Senca

www.fms.sk

WEB
TRNAVSKÝ KRAJ

TOP liga v malom futbale Trnava

trnava.topliga.sk

WEB

Interliga Galanta

www.interliga.eu

WEB

Sereďská interliga

www.interligasered.sk

WEB
TRENČIANSKY KRAJ

Mestská únia malého futbalu v Trenčíne

malyfutbaltrencin.webnode.sk

WEB

Partizánska liga malého futbalu

WEB FACEBOOK

WEB

Mestská liga malého futbalu P. Bystrica

mlmfpb.webnode.sk

WEB
NITRIANSKY KRAJ

TOP liga v malom futbale Nitra

nitra.topliga.sk

WEB
BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ

Mestská únia malého futbalu B.Bystrica

www.mumf.sk

WEB

LIga Malého FUtbalu ZVOLEN

www.limfuzvolen.sk

WEB

LIga Malého FUtbalu ZVOLEN

www.limfuzvolen.sk

WEB
PREŠOVSKÝ KRAJ

Futbalová miniliga Prešovskej Univerzity

WEB FACEBOOK

WEB

Uličná liga Prešov

www.ulicnaliga.sk

WEB
KOŠICKÝ KRAJ

Košická nová liga malého futbalu

www.knlminiliga.sk

WEB

ROZPIS A VÝSLEDKY

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
 
MUMF Trenčín
 
MUMF B.Bystrica
 
TOP liga Bratislava
 
Košická nová liga
 
Bratislavská liga MF
 
LIMFU Zvolen 1
 
UNI-LIGA Bratislava
 
Uličná liga Prešov
 
TOP liga Trnava
 
FM Prešovskej Uni.
 
Fut. miniliga Senca
 
TOP liga Nitra
 
LIMFU Zvolen 2
 
MLMF P.Bystrica
 
Partizánska LMF
 
Interliga Galanta
             
Sereďská interliga
     
 
 Zobrazenie detailných výsledkov všetkých zápasov [
rozbaliť
|
zbaliť
 
SKUPINA A        
09:00 1 Bratislavská liga MF 1 - 1 TOP liga Trnava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 Rozhodca (BB)
         
 Rozhodca (ZV)              
           
09:00 2 MUMF Trenčín 4 - 0 LIMFU Zvolen 2
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
09:50 1 LIMFU Zvolen 2 3 - 2 TOP liga Trnava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
09:50 2 MUMF Trenčín 1 - 1 Bratislavská liga MF
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
10:40 1 Bratislavská liga MF 2 - 0 LIMFU Zvolen 2
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
10:40 2 TOP liga Trnava 3 - 4 MUMF Trenčín
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
MUMF Trenčín
3
2
1
0
9
:
4
7
2.
Bratislavská liga MF
3
1
2
0
4
:
2
5
3.
LIMFU Zvolen 2
3
1
0
2
3
:
8
3
4.
TOP liga Trnava
3
0
1
2
6
:
8
1


SKUPINA B        
09:25 1 LIMFU Zvolen 1 5 - 0k FM Prešovskej Uni.
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
09:25 2 MUMF B.Bystrica 1 - 1 MLMF P.Bystrica
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
10:15 1 MLMF P.Bystrica 3 - 2 FM Prešovskej Uni.
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
10:15 2 MUMF B.Bystrica 1 - 3 LIMFU Zvolen 1
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
11:05 1 LIMFU Zvolen 1 4 - 4 MLMF P.Bystrica
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
11:05 2 FM Prešovskej Uni. 4 - 3 MUMF B.Bystrica
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
LIMFU Zvolen 1
3
2
1
0
12
:
5
7
2.
MLMF P.Bystrica
3
1
2
0
8
:
7
5
3.
FM Prešovskej Uni.
3
1
0
2
6
:
11
3
4.
MUMF B.Bystrica
3
0
1
2
5
:
8
1


SKUPINA C        
11:30 1 UNI-LIGA Bratislava 4 - 2 Sereďská interliga
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
11:30 2 Fut. miniliga Senca 0 - 3 Partizánska LMF
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
12:20 1 Sereďská interliga 2 - 1 Fut. miniliga Senca
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
12:20 2 TOP liga Bratislava 2 - 0 UNI-LIGA Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
13:20 1 Fut. miniliga Senca 0 - 13 TOP liga Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
13:20 2 Partizánska LMF 4 - 3 Sereďská interliga
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
14:10 1 TOP liga Bratislava 3 - 2 Partizánska LMF
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
14:10 2 UNI-LIGA Bratislava 5 - 0k Fut. miniliga Senca
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
15:00 1 Partizánska LMF 2 - 2 UNI-LIGA Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
15:00 2 Sereďská interliga 0 - 1 TOP liga Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
TOP liga Bratislava
4
4
0
0
19
:
2
12
2.
UNI-LIGA Bratislava
4
2
1
1
11
:
6
7
3.
Partizánska LMF
4
2
1
1
11
:
8
7
4.
Sereďská interliga
4
1
0
3
7
:
10
3
5.
Fut. miniliga Senca
4
0
0
4
1
:
23
0


SKUPINA D        
11:55 1 Uličná liga Prešov 4 - 0 TOP liga Nitra
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
11:55 2 Košická nová liga 5 - 1 Interliga Galanta
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
13:45 1 Interliga Galanta 1 - 7 TOP liga Nitra
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
13:45 2 Košická nová liga 1 - 1 Uličná liga Prešov
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
14:35 1 Uličná liga Prešov 6 - 0 Interliga Galanta
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
14:35 2 TOP liga Nitra 2 - 2 Košická nová liga
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
Uličná liga Prešov
3
2
1
0
11
:
1
7
2.
Košická nová liga
3
1
2
0
8
:
4
5
3.
TOP liga Nitra
3
1
1
1
9
:
7
4
4.
Interliga Galanta
3
0
0
3
2
:
18
0


ŠTVRŤFINÁLE        
12:45 1 MUMF Trenčín 5 3 - 3 6 MLMF P.Bystrica
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
12:45 2 Bratislavská liga MF 2 - 1 LIMFU Zvolen 1
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
15:40 1 TOP liga Bratislava 1 - 2 Košická nová liga
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
15:40 2 UNI-LIGA Bratislava 2 - 0 Uličná liga Prešov
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           



SEMIFINÁLE        
16:20 1 Bratislavská liga MF 1 - 2 Košická nová liga
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
16:20 2 MLMF P.Bystrica 2 - 3 UNI-LIGA Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           



O 3.MIESTO        
17:15 1 Bratislavská liga MF 8 - 2 MLMF P.Bystrica
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           



FINÁLE        
17:40 1 Košická nová liga 2 - 0 UNI-LIGA Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           



  PLAY-OFF                
 
 
ŠTVRŤFINÁLE
     
SEMIFINÁLE
       
A1
MUMF Trenčín
3
   
         
B2
MLMF P.Bystrica
4p
   
         
   
MLMF P.Bystrica
2
       
       
UNI-LIGA Bratislava
3
       
D1
Uličná liga Prešov
0
   
     
C2
UNI-LIGA Bratislava
2
   
     
FINÁLE
 
               
UNI-LIGA Bratislava
0
   
     
Košická nová liga
2
B1
Bratislavská liga MF
2
   
         
A2
LIMFU Zvolen 1
1
               
   
Bratislavská liga MF
1
       
   
Košická nová liga
2
   
o 3.miesto
 
C1
TOP liga Bratislava
1
       
MLMF P.Bystrica
2
D2
Košická nová liga
2
   
     
Bratislavská liga MF
8





PROPOZÍCIE

Propozície a pokyny pre účastníkov Slovenského pohára
v malom futbale 8.5.2017


1. Kedy 8.5.2017 o 8:00
2. Kde Umelá tráva MFK Zvolen – 2 ihriská
   
3. Zahájenie turnaja Upresní organizátor na začiatku turnaja.
4. Ukončenie turnaja O 19:00 podľa počtu účastníkov.
   
5. Šatne a sprchy Stará budova MFK Zvolen
  1. K dispozícii 6 oddelených šatní
  2. Sprchy na chodbe
  3. Zodpovedý Adam Sloboda
   
6. Stravovací
a pitný režim
Športový bar E11EVEN
  1. Hlavné jedlo – kotlíkový guláš, chlieb
  2. Na začiatku turnaja odovzdaný harmonogram výdaja stravy jednotlivým mužstvám z dôvodu kapacity reštaurácie.
  3. Perlivá/Neperlivá minerálna voda sa bude prideľovať na jednotlivé zápasy.
  4. Zodpovedný Peter Suja
   
7. Zápisy o stretnutí Zodpovedný Juraj Plesník
   
8. Rozhodcovia
  1. Rozhodcovia LIMFU Zvolen a MUMF Banská Bystrica delegovaní rozhodcovskou komisiou
  2. Zodpovedný Ondrej Lameš a Vladimír Kosec
   
9. Ocenenia
  1. Mužstvá na 1.-3. mieste športové poháre
  2. Mužstvá na 1.-4. mieste diplomy za umiestnenie
  3. Individuálne ocenenia:
  • najlepší hráč,
  • najlepší brankár,
  • najlepší strelec,
  • najlepší hráč do 21 rokov (ročník narodenia 1996 a mladší)
 
10. Časová os Každé mužstvo sa musí dostaviť k ihrisku najneskôr 5 minút pred začiatkom stretnutia.
   
11. Registrácia
  1. Mužstvo, ktoré bude štartovať na Slovenskom pohári je povinný poslať súpisku 12 hráčov v poli + 2 brankári + vedúci mužstva do 30.4.2017.
  2. Súpiska musí obsahovať
    MENO, PRIEZVISKO, DÁTUM NARODENIA, ČÍSLO DRESU A POST
  3. Na súpiske mužstva môžu byť hráči, ktorí boli na súpiske v niektorom z mužstiev danej ligy MF a v súťaži aj nastúpili minimálne v jarnej časti súťaží jednotlivých malých líg , v prípade nominácie hráča do dvoch výberov, sa rozhoduje sám hráč, v ktorom nastúpi
   
12. Pravidlá
  1. Hrá sa systémom 5+1
  2. Striedanie sa realizuje letmo (ako na hokeji)
  3. Hracia obuv sú turfy, halovky a lisované kopačky
  4. Chrániče nie sú povinné
  5. Mužstvá musia mať minimálne vrchnú časť oblečenia v rovnakej farbe. Dresy musia byť označené číslicami.
  6. Pravidlá vychádzajú z pravidiel veľkého futbalu s jediným rozdielom, že neexistuje ofsajd
  7. Auty sa zahrávajú vhodením
  8. Šmýkačka, ktorá končí kontaktom s hráčom (aj keby to bolo posúdené na veľkom futbale ako čistý zákrok), je zakázaná
  9. Pri priamom a nepriamom kope je múr vo vzdialenosti  5 metrov
  10. Penalta sa kope zo vzdialenosti 7 metrov
  11. V štvrťfinále, semifinále a zápase o 3.miesto i vo finálovom stretnutí sa pri nerozhodnom výsledku kopú po 3 pokutové kopy, ak sa nerozhodne, zmení sa poradie začínajúceho mužstva v penaltách a pokračuje sa v strieľaný do rozhodnutia, pričom sa strelci nesmú opakovať až do vyčerpania všetkých hráčov mužstva na zápise o stretnutí vrátane brankárov
  12. V prípade červenej karty je mužstvo oslabené na 3 minúty.
    Vylúčený hráč sa už v danom zápase nesmie vrátiť na ihrisko.
    O treste v ďalších zápasoch rozhodne direktoriát turnaja.
  13. Ihrisko má rozmery 46×26 metrov
  14. Brána má rozmery 2×5 metrov
  15. Štulpne s účasťou športového vybevania hráčov
   
13. Časomiera
  1. Svetelná tabuľa
  2. Hrá sa hrubý čas (čas sa nezastavuje)
  3. V prípade zranenia je mužstvo povinné vystriedať hráča platí to aj v prípade brankára
 
14. Direktoriát turnaja Predseda:
  • Ondrej Lameš (Prezident LIMFU Zvolen)

Členovia:

  • Vladimír Kosec (Prezident MUMF Banská Bystrica),  
  • Stanislav Cintlavý (Prezident SZMF),
  • Peter Králik (Generálny sekretár SZMF),
  • Ondrej Kačmár (člen VV SZMF),
  • Milan Bagín (reprezentačný tréner SR v malom futbale)

Direktoriát rozhoduje pri sporných udalostiach, trestoch za červené karty a individuálnych oceneniach pre hráčov
   
15. Organizačný výbor Šporovo-kultúrny deň 8.5.2017

Riaditeľ:

  • Ján Račko (člen výboru LIMFU Zvolen)

Členovia:

  • Ondrej Lameš (Prezident LIMFU Zvolen)
  • Roland Schaller (Schaller facility),
  • Martin Svintek (STOKAT),
  • Ernest Peterke MFK Zvolen),
  • Ondrej Janeček (MFK Zvolen),
  • Juraj Plesník (člen výboru LIMFU Zvolen)
  • Adam Sloboda (člen výboru LIMFU Zvolen)
  • Peter Suja (LIMFU Zvolen)

Propagácia a médiá:

  • Ing. Miloš Masarik (člen výboru LIMFU Zvolen)
   
16. Rozpis a hrací plán Upresnený po 10.4.2017






KONTAKT








Kontaktná osoba: Ján Račko
Mobil: 0904 439 942
E-mail: jan.racko1964@gmail.com


 
© 2017 LIMFU ZVOLEN